.... všetko pod jednou strechou pre dizajnérov, krajčírov a kreatívnych zákazníkov ...  

Admin

Partnerský / Vernostný program

Hačkovacie priadze

TEXGAL

O nás

História spoločnosti TEXGAL s.r.o. sa začala písať 16/8/2004 otvorením predajne galantérie a látok na jednom z bratislavských sídlisk v obchodnom dome Budúcnosť – mestská časť Ružinov. Hlavným predmetom podnikania je prevádzkovanie maloobchodnej predajne s textilnou galantériou a metrovým textilom.

Náš účel

Vytvárať komplexnú ponuku tovaru s ohľadom na módne trendy v odievaní a tiež dotváraní pohodlia interiérov.

Oddelenie metrového textilu

V oddelení metrového textilu si zákazníci môžu vybrať rôzne odevné materiály určené pre voľný čas aj klasické oblekové a kostýmové látky do zamestnania, ale aj na spoločenské podujatia s veľkým výberom krajok, saténov, šifónov. Popritom sú v ponuke pomocné materiály pre krajčírov podlepovacie, vystužovacie, ako aj rôzne druhy podšívok vo viacerých kvalitách. Ďalším významným artiklom sú dekoračné látky bavlnené aj zmesové určené pre výrobu interiérových doplnkov. 

Oddelenie galantérie

V oddelení galantérie sú ponúknuté zákazníkom stovky druhov položiek od kovovej galantérie ako sú: ihly, ihlice, špendlíky, nožnice atď. cez textilnú galantériu rôzne stuhy, krajky, prámiky, gumy, šnúry. Orientujeme sa v množstve druhov pletacích, háčkovacích a vyšívacích priadzí a šijacích nití.

Spolupracujeme

Firma TEXGAL s.r.o. spolupracuje s tuzemskými aj zahraničným dodávateľmi a dovozcami látok,ako aj výrobcami textilnej galantérie.

Partnerský / Vernostný program

Admin

KONTAKT

PREVÁDZKA

Ostredková 1, 821 02 Ružinov

Predajňa  02/436 366 47

KOMUNIKÁCIA

Zostante s nami.